Прилучанин Єгор Назарина дебютував за Збірну України

• Четвер, Вер. 14 2023
  • Написав:
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Єгор Назарина – гордість Прилук! Гордість Чернігівщини! Прилучанин, вихованець ДЮФШ «Європа» (Прилуки) у складі Збірної України бере участь у матчах відбору футбольного Євро-2024 з Англією (9 вересня) та Італією (12 вересня).
Національна збірна України з футболу продовжує виступи у кваліфікації на чемпіонат Європи-2024 з футболу серед чоловіків. Команда України виступає в одній групі з Англією, Італією, Мальтою та Північною Македонією.
Усього у відборі Україна має провести вісім матчів, три з них вже відбулися. На Євро-2024 з групи напряму вийдуть топ-2 команди.
26-річний півзахисник «Шахтаря» Єгор Назарина дебютував за Збірну України.
Сталося це у матчі кваліфікації Євро-2024 проти Англії (1:1).

На 90-й хвилині футболіст замінив Михайла Мудрика, котрий за хвилину до цього отримав пошкодження.
Цього сезону Єгор зіграв 4 матчі (270 хвилин) за Донецький клуб і відзначився голом у ворота «Колоса» (2:0).
«Я дуже радий своєму дебютному виклику до Національної Збірної. Для мене це велика честь і гордість представляти Україну, а особливо в цей непростий час», – говорить півзахисник Національної Збірної України.
Від душі бажаємо Єгору не втрачати форми й оптимізму, досягати всіх цілей і великих перемог, не сумніватися у своїх силах і вірити в удачу, вміти вистояти в будь-якому життєвому бою, ніколи не знати поразок і розчарувань, постійно прагнути тільки до кращих результатів, ніколи не забувати про своїх близьких людей і з кожним днем наповнювати своє життя світлом радості та надії, ставити особисті рекорди і просто бути щасливою людиною.