Знай наших!
Жінка – це берегиня сімейного вогнища. Вона водночас ніжна, романтична, справедлива та розсудлива. Вона надихає на подвиги, змушує ревнувати, щоразу закохуватись по-новому та показує, як бути сильною та врівноваженою наперекір негараздам.
У ХІХ ст. жінка довела, що може бути на рівні з чоловіком і приймати радикальні рішення самостійно. Маргарет Тетчер, Ангела Меркель, Марія Кюрі – це одні з багатьох найвидатніших жінок світового масштабу, які підкорили не лише людські серця, але й політичні та наукові галузі.
5 березня за ініціативи міського голови Ольги Попенко вчетверте після відродження в міському Будинку культури відбулося свято на честь прекрасної половини людства – зустріч-вернісаж «Сузір’я прилучанок – 2020». Жіночий вернісаж об’єднав широке коло найталановитіших жінок, які досягли успіху в самовдосконаленні, науці, мистецтві, спорті тощо.
Однією з нагороджених є професіонал своєї справи Юлія Скорик, яка є водночас хореографом у Прилуцькому гуманітарно-педагогічному коледжі ім. І.Я. Франка, засновником спортивного центру «Intro», тренером із пілатесу та йоги. Вона вдосконалює знання з дієтології та є першопрохідцем у царині спортивного танцю та фітнесу sky-jumping у м. Прилуки.
Ранок видався напрочуд гарний, сонечко ласкаво пощипувало віки, відганяючи геть сон. Навіть спів птахів за вікном був якийсь святковий, не такий як завжди. Підійшовши до стільця, на якому лежала заздалегідь підготовлена форма, відчув приплив ностальгічних почуттів, перед очима промайнули роки військової служби: суворовець, курсант, лейтенант, прибуття в частину, новий колектив, служба, навчання… анексія Криму, мобілізація, війна, заплющив очі. Трохи забарився, міркуючи чи правильно начепив шеврони. Наче, все вірно, пора.
Київ виглядав святково і чим ближче до центру міста, тим більше це ставало очевидним. Жовто-сині прапори, хлопці в одностроях, дівчата у віночках, багато людей у національних костюмах, діти з прапорцями – навкруги все дихало святом, пахло незалежністю та Україною. Місцем збору учасників «маршу захисників України» був визначений парк ім. Т.Г. Шевченка. Звичайно, кістяк учасників маршу складали учасники бойових дій, військовослужбовці, бійці добровольчих батальйонів, військові медики та волонтери. Емоції зашкалювали. Багато хто не бачився з 14-го року. Усі обіймалися, вітали один одного з Днем Незалежності України, на очах були сльози радості. Люди спілкувалися, показували один одному фотографії, згадували бойовий шлях, побратимів, а інколи замовкали й, потупивши в нікуди погляд, деякий час стояли мовчки. Колона формувалася за територіальним принципом (за областями).
Зефір смородиновий, грушево-м’ятний, малиновий, полуничний, кавовий та ще багато-багато інших смаків. А до нього – спеціально розроблений чай, до складу якого входять яблуко, плід шипшини, лимонна трава та м’ята. А ще – зефірні баночки, зефірне печиво та зефірні сендвічі, й усе це тільки з натуральних компонентів!
Такі смаколики виготовляє, гарно оздоблює та реалізує сім’я Черевко Валентини Василівни, яка відкрила власну справу по виробництву цукрових кондитерських виробів за допомогою служби зайнятості.
Завжди дієва та активна Валентина Василівна, залишившись без роботи, спочатку розгубилася – адже віддавши 32 роки роботі важко залишитись обабіч звичного ритму життя.
Звернулася до Прилуцької міськрайонної філії Чернігівського ОЦЗ за допомогою в пошуку підходящої роботи, а відвідавши семінар «Як розпочати свій бізнес» та дізнавшись про можливіть отримання одноразової допомоги по безробіттю від служби зайнятості для відкриття власної справи, вирішила покинути світ сухих цифр (працювала Валентина Василівна економістом та бухгалтером) та перетворити своє хобі в серйозний бізнес, який буде приносити в сім’ю і дохід, і радість.
Сьогодні, як ніколи, актуально піднімати питання якості харчових продуктів. Однак такі гострі питання не вирішуються миттєво. Потрібно створювати відповідну законодавчу базу, яка б досконало регулювала цю важливу справу, передбачала постійний і безкомпромісний контроль.
У цьому напрямі активно працює Радикальна партія. У газеті «Сільські вісті» від 04.05.2018 року Олег Ляшко заявив: «Ми вимагаємо заборонити використання пальмової олії в продуктах харчування. Може, годилося б щодня давати урядовцям хоч би по ложці пальмової олії чи соєвого борошна, аби в них прокинулася якщо не совість, то хоч би інстинкт самозбереження?»
У наш час багато компаній і фірм пропонують для приготування, скажімо, хліба та хлібобулочних виробів різні суміші, поліпшувачі, розкислювачі, ароматизатори, консерванти. Ці суміші дуже зручні у використанні, спрощують, полегшують і прискорюють процес приготування виробів, збільшують об’єм і пористість, уповільнюють черствіння, підсилюють аромат. Але треба відверто сказати, вони ніколи не принесуть користі людському організму. Навпаки – переважно ті добавки шкідливі.
Наше агропромислове об’єднання працювало над проблемою якості хліба та хлібобулочних виробів із моменту свого створення. А це майже двадцять років. І сьогодні впевнено можемо заявити: ми реалізували в життя програму «від лану до столу», повністю замкнули виробничий цикл.
15 листопада 2017 року в Малишківському краю (м. Обухів) відбувся VII-й Відкритий обласний літературний фестиваль-конкурс «ПОЕТИЧНИЙ РУШНИК». Конкурс був присвячений 105-річчю від дня народження українського поета, перекладача та літературного критика Андрія Малишка.
Ні для кого не секрет, що прилуцька земля багата на талановитих людей. Доказом цьому вкотре стало те, що переможне 1 місце в даному фестивалі-конкурсі в номінації «Присвяти» заслужено отримала знана в Прилуках поетеса, авторка семи віршованих збірок, лауреат літературно-мистецької премії ім. Любові Забашти Валентина Грибенко, за що й була нагороджена дипломом та символічним пам’ятним кубком (золотим пером).
«Від роду і до роду збережемо традиції народу» – таку назву мала друга краєзнавчо-патріотична акція учнівської молоді, фінал якої відбувся нещодавно в м. Чернігів. Мета акції – познайомити дітей із традиціями та ремеслами українського народу.
Чимало дорослих і юних гостей з’їхалося до музею-заповідника Михайла Коцюбинського, де відбулося нагородження фіналістів. Головна вимога краєзнавчо-патріотичної акції – роботи повинні відповідати національній тематиці. Умови конкурсу не забороняли використовувати й сучасні матеріали та новітні техніки. До участі подано близько ста робіт, а фіналістів було сімнадцять.
Серед переможців – Науменко Інна, вихованка творчої майстерні декоративно-прикладного мистецтва «Чарівниця» Прилуцького Центру творчості дітей та юнацтва, керівником якої є Тимченко Ірина Василівна. На розсуд комісії була представлена робота «Мистецтво в’язання від давніх часів до сьогодення». Це був дуже складний конкурс, адже тут дві роботи в одній: і дослідницька робота – краєзнавча, історична, і творча.
Останні коментарі
-
Потрібні нові системи сповіщення
Написав Антон 22.02.2024 (Міські новини)
- Бажано, щоб і старі системи сповіщали про відбій
- Як вони так швидко вибиваються ті ями...
- Але ж проблема існує...
Будьте на зв'язку з нами
Заголовок
- Боржники військового містечка №12 Прокоментуй першим!
- 11 апаратів гемодіалізу від Благодійного фонду молодіжної ініціативи «Надія» Валерія Дубіля отримали лікарні різних міст Прокоментуй першим!
- Зарано відійшли у вічність… Прокоментуй першим!
- Прилучанка здобула бронзу на чемпіонаті України з боксу Прокоментуй першим!
- Увійшли в опалювальний сезон із мільйонними боргами Прокоментуй першим!
- Допомога обласних депутатів Прокоментуй першим!
Теги
Фото зі статті
Хто на сайті
Зараз 536 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті